2254842. MODELLTÅG, lok & vagnar, Roco.
Tågset, med lok och vagnar, 43026.
Lok ca 14.5 cm långt.
Vagnar, ca 26.5 cm långa.
Godsvagn, Der general Bergfrühling, 46939, ca 17.5 cm lång.
I originalkartong.
Fåtal rälsdelar.
Kataloger.
Ej funktionstestat, ingen funktionsgaranti lämnas. Ej fullständigt genomgånget, delar kan saknas. Tåg i fint skick. Slitage/skador på kartong.
Lok ca 14.5 cm långt.
Vagnar, ca 26.5 cm långa.
I originalkartong.
Fåtal rälsdelar.
Kataloger.