ANDERS ERICSON. Ring, silver, rosenkvarts, signerad Anders E, numrerad 1341, Kristianstad, 1971.

2254811. ANDERS ERICSON. Ring, silver, rosenkvarts, signerad Anders E, numrerad 1341, Kristianstad, 1971.

Storlek 16,5mm/52, höjd 15,5 mm, diameter 29 mm. Vikt 31 gram.

Bruksslitage.

Tema

Smycken och klockor

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Smycken och klockor

Antal besök: 624