LORDRING MED DIAMANT.

LORDRING MED DIAMANT.
2254340. LORDRING MED DIAMANT.

Gammalslipad diamant med avslipad kulett, ca 4 mm, fattad i ringskena av 18k guld med brittiska stämplar, storlek 19, vikt 5,9 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 362