KORGSTOLAR, 3 st, 1900-tal, flätad rotting.

2254199. KORGSTOLAR, 3 st, 1900-tal, flätad rotting.

Sitthöjd 42 cm
Proveniens: Jens Ingemar "Ingo" Johansson dödsbo.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 42 cm

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 758