WIWEN NILSSON. Nyckelring, Sterlingsilver, Lund, 1974.

225314. WIWEN NILSSON. Nyckelring, Sterlingsilver, Lund, 1974.

Hexagonal form, längd och bredd 2,7 cm, höjd inklusive kedja 10 cm.

Bruksslitage samt repor.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 408