DOCKHUS, Lundby, 1900-talets andra hälft.

225298. DOCKHUS, Lundby, 1900-talets andra hälft.

Längd 70, bredd 26, höjd 39 cm. Möbler ingår (se bild).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 809