KARAFFER, 6 st, glas samt PLUNTA,glas, 1800/1900-tal.

22528. KARAFFER, 6 st, glas samt PLUNTA,glas, 1800/1900-tal.

Höjd 16 - 32 cm.

Nagg, avslag. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 - 32 cm.

Nagg, avslag. Slitage.

Antal besök: 3 066