2252587. VITRINSKÅP, "shabby chic" 2000-tal.
Vitlackerat med avsett lättare slitage. Nedtill hyllinredning bakom profilerade dörrar. Upptill vitrindörrar med bakomliggande ställbar hyllinredning. Bredd 95, djup 45,5, höjd 214,5 cm.
Skada på list under vitrindörrar, spricka. Bruksslitage, ytsmuts.
Nyckel/nycklar finns.