HÖGTALARE, ett par, Sonab OA 2212.

2252167. HÖGTALARE, ett par, Sonab OA 2212.

Längd ca. 30, bredd 53, höjd 76 cm.

Bruksslitage.
Buckla. Repor, slagmärken.
Ej funktionstestade, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Buckla. Repor, slagmärken.

Antal besök: 2 487