PARTI DIVERSE, 4 delar, 1800-tal.

225167. PARTI DIVERSE, 4 delar, 1800-tal.

Besående av: 2 kruthorn märkta J.E.E 1845, samt AHL, längd ca 15 resp. 16,5, viktsats, samt ask, höjd 4 resp. 10 cm.

Slitage, smärre skador och delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445