SOFFA, med förvaring, 1900-talets, början.

2251574. SOFFA, med förvaring, 1900-talets, början.

Soffa , omgjord, bemålad. räfflad sarg, svängda armstöd
Höjd ca 91 cm
Bredd ca 182 cm
Djup ca 58 cm.

Slitage, färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 91 cm
Bredd ca 182 cm
Djup ca 58 cm.

Slitage, färgskav.

Antal besök: 830