SEKRETÄR, 1950-tal.

SEKRETÄR, 1950-tal.
225135. SEKRETÄR, 1950-tal.

Fanerat med teak, rullklaff med bakomliggande lådor och utdragbar skiva, tre lådor. Längd 88, bredd 47, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
225135. SEKRETÄR, 1950-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 942