SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal.

22511. SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal.

Rutmönstrad dekor i glaset.
Spegelns höjd ca 133 cm.
Konsolbord höjd ca 51 cm.
Lös dekordel medföljer.

Slitage.
Glas anfrätt på spegel.
Konsolbord med sprucken stenskiva samt del av glasdekor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rutmönstrad dekor i glaset.
Spegelns höjd ca 133 cm.
Konsolbord höjd ca 51 cm.
Lös dekordel medföljer.

Slitage.
Glas anfrätt på spegel.

Antal besök: 1 208