FIOL, Nicolaus Amatus. Efter. Cremona, violin, i fodral, 1900-talets första hälft.

225117. FIOL, Nicolaus Amatus. Efter. Cremona, violin, i fodral, 1900-talets första hälft.

Längd 58 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 742