HARALD TORSSLOW. Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 1884.

225094. HARALD TORSSLOW. Landskap, olja på duk, signerad samt daterad 1884.

Ca 53,5 x 77,5 cm.

Dubblerad. Slitage. Retuscher. Renoverad, senare spännram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 53,5 x 77,5 cm.

Antal besök: 1 058