KURT ERIK HEINONEN. Motiv från Gullholmen, Härmanö, olja på duk, signerad.

225090. KURT ERIK HEINONEN. Motiv från Gullholmen, Härmanö, olja på duk, signerad.

34,5x68,5 cm.

Kurt Erik Heinonen (1915–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5x68,5 cm.

Antal besök: 648