JARDINJÄR, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-talets första hälft.

225054. JARDINJÄR, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-talets första hälft.

Längd ca 49, höjd ca 16,5 cm.

Bruksslitage, repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 49, höjd ca 16,5 cm.

Bruksslitage, repor i botten.

Antal besök: 616