FIGURIN samt LOCKSKÅL, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-tal.

225043. FIGURIN samt LOCKSKÅL, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-tal.

Figurin, dansande par, höjd 20 cm.
Lockskål med dekor av blommor, höjd 10 cm.

Smärre slitage, lockskål med rester av tejp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841