TALLRIKAR. 6 st, porslin, "Den kaere Familie", Hans Henrik Hansen, Kunglig Dansk. 1990-tal.

225034. TALLRIKAR. 6 st, porslin, "Den kaere Familie", Hans Henrik Hansen, Kunglig Dansk. 1990-tal.

Julmotiv. Diameter ca 21,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 214