BENGT LENNART ANDERSSON. Akvarell "Indianlandskap" osignerad.

225031. BENGT LENNART ANDERSSON. Akvarell "Indianlandskap" osignerad.

38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 536