FIGURIN, porslin, Kvinna och faun, Harald Salomon, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

225028. FIGURIN, porslin, Kvinna och faun, Harald Salomon, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd 26 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 584