GOLVLAMPA i mässing. 1900-talets senare hälft.

225024. GOLVLAMPA i mässing. 1900-talets senare hälft.

Golvarmatur i rikt utsirad mässing med tre ljushållare
Höjd 145 cm
Märkt YMI 507/3
Lampskärm medföljer.

Lampskärm trasig
Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 145 cm
Märkt YMI 507/3
Lampskärm medföljer.

Lampskärm trasig
Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 828