BORDSLAMPA, Bauhaus, Kaiser idell.

225001. BORDSLAMPA, Bauhaus, Kaiser idell.

Stämplad Original Kaiser idell.
Höjd 47 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall.
Ring runt strömbrytaren saknas.
Senare sladdragning.
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall.
Senare sladdragning.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 739