LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal. Höjd 65 cm.

224987. LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal. Höjd 65 cm.

Sex ljusarmar, diameter ca 49 cm.

Bruksslitage, enstaka sprismor saknas, lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 481