CHIFFONJE mahognyfaner, 1800-tal.

224931. CHIFFONJE mahognyfaner, 1800-tal.

Lådinreding med skåp innanför skrivskiva, fyra större lådor, höjd 127, längd 118, bredd 47 cm.

Fanerskador, åverkan på låset till skrivskivan, nyckelskylt saknas, fanersläpp på lister. I övrigt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 825