VITRINSKÅP, louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900.

224919. VITRINSKÅP, louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900.

Längd 68, bredd 40, höjd 126 cm.

Smärre slitage och repor, ovansidan med hårt slitage och blekning. Utskärningar där dörr möter glas som syns lite grann på utsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 897