ARMBAND, 925 sterling silver, "Kang´s Chain" BJÖRN WECKSTRÖM, Lapponia, Finland. Vikt 61 gram.

224818. ARMBAND, 925 sterling silver, "Kang´s Chain" BJÖRN WECKSTRÖM, Lapponia, Finland. Vikt 61 gram.

Diameter ca 6,5 cm. Stämplad "LAPPONIA FINLAND, BJÖRN".

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 6 023