SINGLAR, mestadels 1950/1960-tal.

224803. SINGLAR, mestadels 1950/1960-tal.

Bl.a. Elvis, Siv Malmqvist och Martin Ljung.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 518