IKON, Pantocrator, Ryssland, 1800-talets sista kvartal.

224713. IKON, Pantocrator, Ryssland, 1800-talets sista kvartal.

22 x 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 18 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 653