SPEGEL, VÄGGLAMPOR, 1 par, med blyinfattningar, 1900-talets andra hälft.

224623. SPEGEL, VÄGGLAMPOR, 1 par, med blyinfattningar, 1900-talets andra hälft.

112 x 72 cm, lampornas höjd ca 27 cm.

Slitage och smärre skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518