BESTICK, 44 delar, nysilver, "Olga", GAB, 1900-tal.

224596. BESTICK, 44 delar, nysilver, "Olga", GAB, 1900-tal.

10 gafflar, längd 17,5 cm.
10 knivar, rostfria blad, längd 20 cm.
10 skedar, längd 18 cm.
6 skedar, längd 20,5 cm.
3 gafflar, längd ca 16,5 cm.
3 knivar, omärkta, rostfria blad, längd 17,5 cm.
Såsslev, längd 17,5 c.
Uppläggningssked, ej GAB, längd 23 cm.

Bruksslitage, uppläggningssked med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 gafflar, längd 17,5 cm.
10 skedar, längd 18 cm.
6 skedar, längd 20,5 cm.
3 gafflar, längd ca 16,5 cm.
Såsslev, längd 17,5 c.

Antal besök: 802