FÅTÖLJER, 1 par rokokostil, 1900-tal.

224565. FÅTÖLJER, 1 par rokokostil, 1900-tal.

Gul klädsel.

Slitage, fläckar, smärre skador, lösa band och handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul klädsel.

Antal besök: 508