FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, Olga Osol, Arabia, Finland. 1900-talets första hälft.

224564. FRUKTSERVIS, 13 delar, porslin, Olga Osol, Arabia, Finland. 1900-talets första hälft.

Handmålad dekor.
12 assietter, diameter 17 cm.
1 skålfat, diameter 25 cm.

Smärre slitage på dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handmålad dekor.
12 assietter, diameter 17 cm.
1 skålfat, diameter 25 cm.

Smärre slitage på dekor.

Antal besök: 858