Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskare, akvarell, signerad JC Harrison.
224549. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskare, akvarell, signerad JC Harrison.
40 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 34 cm.
Kalmar Auktionsverk
857