BÄLGKAMERA, Agfa Isolette, Tyskland, 1940/50-tal.

2245336. BÄLGKAMERA, Agfa Isolette, Tyskland, 1940/50-tal.

Med väska. Agfalux blixtutlösare medföljer.

Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången. Väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 543