SEGELBÅTSMODELL, trä, 1900-tal.

224528. SEGELBÅTSMODELL, trä, 1900-tal.

Längd ca 105 cm.

Slitage och skador. Senare skruvar, beslag saknas. Segel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 105 cm.

Antal besök: 916