BYRÅ, med tre lådor, teak, 1950/60-tal.

224495. BYRÅ, med tre lådor, teak, 1950/60-tal.

Längd 55, bredd 34, höjd 57 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 307