MORITZ RUSCHÉ. olja på duk, signerad Rusché, Stilleben med orkidé.

224434. MORITZ RUSCHÉ. olja på duk, signerad Rusché, Stilleben med orkidé.

30 x 24 cm.
Moritz Rusché(1888-1969), Tyskland.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 24 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 666