FLORETTER, 2 st, samt SABEL, 1900-tal.

2243531. FLORETTER, 2 st, samt SABEL, 1900-tal.

Floretter längd ca 102 cm.
Svärd längd ca 107 cm.

Slitage. Sabel med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floretter längd ca 102 cm.
Svärd längd ca 107 cm.

Slitage. Sabel med buckla.

Antal besök: 765