PARTI ORIENTALISKT, 4 delar, bla tekanna och figuriner.

224283. PARTI ORIENTALISKT, 4 delar, bla tekanna och figuriner.

Soapstone, järn, brons
stenfigurinens höjd 16,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soapstone, järn, brons
stenfigurinens höjd 16,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 592