LJUSKRONA för sex ljus. Erik Höglund för Boda.

224269. LJUSKRONA för sex ljus. Erik Höglund för Boda.

Stomme i förgyllt gjutjärn med ljushållare i glas. Höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 641