BYRÅ, 6 lådor, 18/1900-tal.

BYRÅ, 6 lådor, 18/1900-tal.
224205. BYRÅ, 6 lådor, 18/1900-tal.

Höjd 137 cm
Bredd 83 cm
Djup 50 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 137 cm
Bredd 83 cm
Djup 50 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 763