ERIK HÖGLUND. Takkrona, 1960-tal.

224185. ERIK HÖGLUND. Takkrona, 1960-tal.

Behängd med prismor. Höjd 100 cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 873