PABLO PICASSO. Utställningsaffisch. Linoleumtryck. Borstahusen. Landskrona. 1973. Numrerad 282/2000.

224159. PABLO PICASSO. Utställningsaffisch. Linoleumtryck. Borstahusen. Landskrona. 1973. Numrerad 282/2000.

Borstahusen Konstförening
"Kungen"
Numrerad 282/2000. Signerad i trycket. Henri Deschamps Grav. Lith. Mourlot Imp.
Picasso. Landskrona Konsthall 1973. 67x50 cm.

Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Borstahusen Konstförening
"Kungen"

Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 2 922