KAMERA, Casio, Exilim EX-S10.

KAMERA, Casio, Exilim EX-S10.
2241504. KAMERA, Casio, Exilim EX-S10.

10,1 megepixels digital kamera. Laddare medfölljer.

Bruksskick, ytsmuts, smärre slitage. Fungerade enligt uppgift vid inlämning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 736