VÄGGPLATTOR, 2 st, keramik, Taisto Kaasinen, Upsala-Ekeby, 1950-60-tal.

224149. VÄGGPLATTOR, 2 st, keramik, Taisto Kaasinen, Upsala-Ekeby, 1950-60-tal.

Glaserad dekor i form av barn och clown.

Mått 10,2 x 10,2 m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 10,2 x 10,2 m.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 162