ARMBANDSUR, Certina, automatic, Blue Ribbon, för Volvo.

2241480. ARMBANDSUR, Certina, automatic, Blue Ribbon, för Volvo.

Diameter 36 mm. Original blått läderarmband.

Bruksskick, ytsmuts och repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 595