BO ÅSTEDT. Kåseberga samt Bornholm. Olja på pannå/duk. signerade B Åstedt.

224125. BO ÅSTEDT. Kåseberga samt Bornholm. Olja på pannå/duk. signerade B Åstedt.

19x25 cm
23,5x47,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x25 cm
23,5x47,5 cm.

Antal besök: 1 392