KATARINA SÖDERBERG. Olja på duk.

2240866. KATARINA SÖDERBERG. Olja på duk.

Abstrakt komposition, signerad 45x65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 423