SKOLPLANSCHER, anatomiska motiv. 3 st. Bland annat P.A. Norstedt & Söners Förlag, 1900-tal.

224076. SKOLPLANSCHER, anatomiska motiv. 3 st. Bland annat P.A. Norstedt & Söners Förlag, 1900-tal.

Längd 66, 66 samt 95 cm.

Skador/slitage/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66, 66 samt 95 cm.

Skador/slitage/fläckar.

Antal besök: 1 760